Лікарі стоматології "Гіппократ" раді повідомити про покупку П'єзотом Surgery-X. Використання ультразвукових технологій в хірургії знижує нагрів тканин, що сприяє зменшенню остеонекрозу та мінімізації пошкодження навколишніх м'яких тканин.

П’єзохірургія (або ультразвукова хірургія) - одна з найбільш передових технологій в хірургічній стоматології. На відміну від традиційних борів, які могли викликати перегрів і опіки кістки і м’яких тканин, п’єзохірургічний апарат дозволяє проводити обережні, дбайливі розрізи кісткової тканини (видалення зуба ультразвуком), мінімізуючи зону вторинного некрозу і не пошкоджуючи при цьому м’які тканини.

Що ж таке п'єзохірургія?

П’єзохірургічний апарат – це своєрідний ультразвуковий ніж, він створює ультразвукові коливання і розсікає тільки тверді тканини (кістка і зуб), не травмуючи при цьому судини, нерви і інші м’які тканини.

П’єзохірургічний апарат дозволяє працювати у важкодоступних ділянках (наприклад, при видаленні ретинованих (що не прорізалися) або атипово розташованих зубів), де робота бором може бути травматичною. Він також дозволяє забирати кісткову тканину для подальшої пластики з важкодоступних для бормашини ділянок. Мінімізація травмування як кістки, так і м’яких тканин дозволяє уникнути ускладнень після проведених операцій і прискорити реабілітацію і загоєння.

П'єзохірургія володіє вагомими перевагами:

  • знижена травматичність операцій, дозволяє уникнути таких післяопераційних ускладнень, як кровотеча, травма судин і нервів, сильні больові відчуття, набряки та інші;
  • в порівнянні з традиційними методиками, використання, п’єзохірургічного апарата скорочує тривалість операції в середньому на 15-20%;
  • вплив ультразвуку має потужну антибактеріальну дію, що дає можливість хірурга-стоматолога скоротити використання хімічних складів і антибіотиків при антисептичній обробці інфікованих областей.

У стоматології "Гіппократ" ми застосовуємо ультразвуковий хірургічний апарат Piezosurgery (від Mectron) при проведенні різних типів операцій (видалення зубів, кісткова пластика, в тому числі синус-ліфтинг, імплантація, ортодонтична, пародонтологічна, ендодонтична мікрохірургія).